Video 4
Slik blir du økonomisjef i egen bedrift
Hei igjen!
Da har vi kommet til den siste videoen i denne serien.
Jeg håper videoene har gitt deg noen nye tanker om økonomien i bedriften din – og vist at økonomi ikke trenger å være så komplisert som mange tror.
I denne siste videoen ønsker jeg å vise deg hvordan du kan gjøre dette til en naturlig del av det å drive bedrift.
For målet er ikke at du skal bli regnskapsfører.
Målet er at du skal forstå økonomien godt nok til å ta gode beslutninger, skape en lønnsom bedrift og kjenne større trygghet i hverdagen.
Det er akkurat dette jeg mener med å bli økonomisjef i egen bedrift.
👇 Klikk på videoen nedenfor.
Hei, jeg heter Siren. Med over 30 års erfaring som statsautorisert regnskapsfører hjelper jeg bedriftseiere med å forstå økonomien i egen bedrift – på en enkel og praktisk måte
Refleksjon
Etter at du har sett denne videoen, vil jeg gjerne at du tenker over ett spørsmål:
Hva ville vært annerledes i bedriften din dersom du følte deg trygg på tallene og visste hvilke beslutninger du burde ta?
Ta deg gjerne et øyeblikk til å reflektere over svaret. Små endringer i hvordan du jobber med økonomien kan gjøre en stor forskjell over tid.
🎁 Se alle videoene samlet
Tusen takk for at du har fulgt denne videoserien.
Hvis du ønsker å se videoene på nytt, eller ta dem i ditt eget tempo, har jeg samlet alle fire videoene i et gratis minikurs.
Der kan du gå tilbake til videoene når du ønsker, og repetere det som er mest relevant for deg og bedriften din.
👇 Klikk her for å få tilgang til gratiskurset
Ja, jeg vil ha tilgang